Потужна «бавовна» завітала в місто Сорокине

Сьогодні в окупованому з 2014 року місті Сорокине (до перейменування Краснодон) Луганської області сталася потужна багатократна «бавовна».

Про це з посиланням на місцевих жителів повідомили Телеграм-канали «Донбас Оперативний» і «Трикутник», останній висвітлює бойові дії виключно на Луганщині і Харківщині.

Спочатку мешканці почули два потужних вибухи, після чого в небо піднявся великий «гриб» диму. Згодом пролунали ще мінімум два вибухи. По місту почали їздити машини швидкої допомоги.

З коментарів мешканців можна зрозуміти, що досі «бавовна» окупантів в Сорокиному не турбувала. Зрештою, місто розташоване на самому сході Луганщини, в 135 кілометрах по прямій від найближчої вільної території.

Згодом «Трикутник» повідомив: «В окупованому Краснодоні на Луганщині прильоти по складах боєприпасів на заводі «Юність». Відбувається детонація боєприпасів. Оголошено евакуацію шкіл».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Коты, о существовании которых вы, наверное, и не слышали (фото) (видео)

24.11.2015 - 13:09
Каждый из нас наверняка слышал (а кто-то даже и видел собственными глазами) о таких представителях кошачьего семейства как львы, тигры, пумы, леопарды и даже ягуары, но этим списком семейство кошачьих ...

Интернет взрывает видео новой песни Моби с кадрами драки в Верховной Раде

22.09.2016
Американский диджей, певец и композитор Ричард Мелвилл Холл, ...

Монатик представил клип на песню «Зашивает душу»

19.10.2018
Популярный в молодежной среде певец ...