Посольство США в Багдаді обстріляли ракетами «Катюша»

Посольство США в столиці Іраку Багдаді у суботу зазнало ракетного обстрілу. Як повідомляє Reuters із посиланням на джерела в іракських службах безпеки, по дипломатичному представництву було випущено кілька ракет типу «Катюша».

Також сьогодні пролунали і в інших містах Близького Сходу — зокрема в Тегерані та Єрусалимі. На цьому тлі ситуація в регіоні продовжує загострюватися.

Ізраїльська влада заявила про початок нової хвилі ударів по об’єктах на території Ірану. За їхніми даними, під атаки потрапили урядові будівлі та інфраструктурні об’єкти, зокрема в столиці країни — Тегерані. Крім того, ізраїльська авіація завдала ударів по цілях у Лівані.

Паралельно із загостренням конфлікту лунають і політичні заяви. Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран «програв» у нинішньому протистоянні. Водночас президент Ірану Масуд Пезешкіан припустив можливість зниження напруження, зазначивши, що Тегеран не атакуватиме сусідні держави, якщо з їхньої території не здійснюватимуться напади на Іран.

За інформацією офіційних джерел, унаслідок бойових дій уже загинули понад 1230 людей в Ірані. У Лівані кількість жертв перевищила 200 осіб, тоді як в Ізраїлі повідомляється приблизно про десяток загиблих.

Сполучені Штати, за даними західних медіа, продовжують завдавати ударів по іранських військових цілях, а також посилюють військову підтримку Ізраїлю на тлі подальшої ескалації в регіоні.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украина разгромила Албанию 4:1. Видеообзор

04.06.2018 - 00:47
Сборная Украины, не пробившаяся на чемпионат мира, в этом году играет товарищеские матчи. В воскресенье был сыгран четвертый поединок в сезоне — со счетом 4:1 была бита команда Албании. Встреча прошла ...

Как перевоспитать агрессивную кошку

09.10.2016
Насколько сложно перевоспитать агрессивную, кусающую ...

Разрушительный торнадо в США не утихает (видео)

27.12.2015
Над американским континентом продолжает бушевать ...