Посол США: Україні потрібна наша допомога зараз

Посол США в Україні Бріджит Брінк після масованої російської атаки на українські міста, зокрема на енергетичну інфраструктуру країни, наголосила на необхідності термінової допомоги Україні.

І вона має рацію. Весь світ розуміє, що фашистська Росія поводиться все більш зухвало саме через відсутність дієвої допомоги з боку США, які з жовтня минулого року не можуть проголосувати законопроєкт про надання пакету фіндопомоги на зброю і макрофін. Зрозуміло, що Брінк говорить про це саме — вказує на наслідки бездіяльності Конгресу.

«Вже другий день поспіль вся Україна прокидається ще до світанку через загрозу гіперзвукових та крилатих ракет. Варварські атаки Росії по всій країні продовжують загрожувати цивільному населенню та порушують міжнародне право. Україні потрібна наша допомога зараз.», — написала Брінк на офіційній сторінці в соцмережі Х.

Нагадаємо, сьогодні вночі і вранці Росія запустила по Україні 88 ракет різних типів, з яких вдалося збити лише 37.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Самый бесполезный тюнинг автомобиля: как покрасить Lamborghini за 35 000 долларов (ВИДЕО)

05.09.2015 - 13:45
Немец Патрик Грабовски поставил мировой антирекорд самого дорогого полностью бесполезного тюнинга. Он потратил 35 000 долларов на аэрографию своего Lamborghini Aventador, которую… невозможно увидеть. С первого взгляда Lamborghini Aventador Патрика Грабовски выглядит ...

В сеть попало видео драки на борту самолета Брюссель – Мальта

06.11.2016
Пассажиры самолета бюджетной авиакомпании Ryanair, ...

Подробности масштабного пожара в Донецке: видео, фото

20.10.2017
Как ранее сообщал «РЕАЛ», вчера ...