Порт Петербургу припинив експорт селітри через повітряну загрозу

Порт Петербургу припинив відвантажувати аміачну селітру через її високу вибухонебезпечність, розташування порту поруч міських кварталів і, головним чином, через постійну повітряну загрозу.

Про це повідомляють російські засоби масової інформації, а першоджерелом є видання «Комерсант». Для порту це велика втрата (близько трьох мільйонів тон на рік), а він і так потерпає через західні санкції.

Однак після кількох останніх атак дронів-камікадзе на район Петербургу влада вирішила не ризикувати. Зрештою, причиною пожеж і вибухів є не лише баражуючі боєприпаси, але й засоби протиповітряної оборони.

Планується, що перевалка селітри буде перенесена в сусідній порт Усть-Луга в однойменному селищі ближче до Естонії, оскільки там незрівнянно менше населення, ніж у Петербурзі. Однак зараз він до цього не готовий, потрібна модернізація…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как американцы поступают с машинами-утопленниками после урагана «Харви»: фото, видео

11.10.2017 - 12:38
В Техасе и других южных штатах США готовятся к утилизации автомобилей-утопленников, пострадавших от урагана «Харви». Только в Хьюстоне на территории автодрома Royal Purple Raceway их собрали 30 тысяч. И это ...

На Собчак совершено нападение: появились подробности (видео)

04.03.2018
На Ксению Собчак совершено нападение. ...

Техника в руках дикаря – причина огромного удивления (видео)

26.10.2015
Оригинальный и весьма курьезный способ ...

На видео сняли свинью, отбившую собрата у мясника

12.01.2018
Животным порою не чужды человеческие ...