Поранення бувшого голови Роскосмосу Рогозіна виявилося серйозним

Останніми днями в мережі почали розповсюджуватися думки про те, що бувший керівник Роскосмосу Дмитро Рогозін або дуже серйозно поранений, або взагалі помер внаслідок поранення. Причиною таких припущень була відсутність його особистих заяв чи коментарів стосовно підриву в Донецьку. Крім того, не було фото і відео цього окупанта після замаху.

І ось сьогодні такий коментар з’явився на кремлівському пропагандистському ресурсі ТАСС. Правда, без фото і відео.

«Я лежу, готуюся до операції. Завтра (26 грудня — ред.)… Уламок у шийному хребці. Залишати не можна через можливий параліч. І витягувати теж проблема. Думають (як витягти уламок)», — приводяться слова Рогозіна.

Як ми повідомляли раніше, 21 грудня в Донецьку пролунав вибух у рестороні Шеш-Беш, де святкував свій 59 день народження Рогозін. 

Внаслідок вибуху, який за даними російської пропаганди був через приліт артелирійських снарядів, були поранені Рогозін і так званий голова «уряду» квазіутворення ДНР Віталій Хоценко і «мер» окупованої Горлівки Іван Приходько. Плюс ще три особи. Два охоронці Рогозіна загинули.

Спочатку повідомлялось, що в Рогозіна незначні осколкові поранення в спину (за іншими даними, ще й в голову, сідницю і стегно). Пізніше російські ЗМІ написали, що йому зроблять операцію. А вже 22 грудня помічник Рогозіна повідомив, що лікарі у Донецьку «зробили висновок, що осколок міни, що потрапив у хребет, не підлягає вилученню». В Ростові його теж відмовилися оперувати…

Нагадаємо поплічник Путіна Рогозін незаконо знаходився на окупованній території України, називаючи себе військовим експертом (вочевидь, заробляє собі таким чином політичні бали).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

  1. Гарик  |  26 декабря 2022 в 14:58

    допистелся..там глядя на харю,понимаешь,что трудно было промазать..это не на батуте скакать..

Video >>

Под судом Черноморска массовые столкновения: видео

18.09.2017 - 18:53
Решение суда города Черноморск по делу «2 мая», которым 20 обвиняемых были признаны невиновными и освобождены, было в штыки воспринято активистами Одессы, чьи друзья были убиты в тот майский день ...

Бесконечная авария из-за снегопада и плохой видимости (видео)

29.11.2015
Бесконечная авария случилась в Мичигане. ...