Попри відступ на південь від Бахмута, окупанти просунулися в самому місті

Різні джерела повідомляють, що Сили оборони продовжують розвивати успіх, який вчора досягла третя штурмова бригада Збройних сил України, звільнивши помітні території на південний захід від Бахмута.

Наприклад, народний депутат Олексій Гончаренко: «В Бахмуті ще гарні новини».

Або боєць «Бахмутський Демон», який воює на цій ділянці фронту: «Правда про наш наступ флангами під Бахмутом, але буде ще крутіше».

Чи Телеграм-канал «ФРОНТ»: «Від хлопців з 93 бригади ЗСУ дізналися гарні новини по Бахмутському напрямку. Якщо коротко сказати, то прогрес Сил оборони там триває»…

Однак ніхто не наводить конкретики! А нам досі незрозуміло, чому, коли говорять про успіхи, згадають обидва фланги. Адже успіх підтверджено тільки на південний захід від Бахмута.

А наприклад, на північний захід і в самому місті російські окупанти продовжують повільне просування вперед. Про це свідчить актуальна мапа авторитетного військового експерта і скрупульозного укладача фронтових мап  «DeepState».

Зрештою, це визнає і «ФРОНТ»: «Попри успіхи на флангах (чому на флангах а не на фланзі?), в самому Бахмуті пекло, і там є певне просування росіян, хоч і невелике. Росіяни продовжують штурмові дії і ситуація досі не переламана остаточно».

Ватажок російської приватної військової компанії Вагнера Євген Пригожин в останньому зверненні заявив про серйозний ризик оточення його ПВК у Бахмуті внаслідок провалу флангів, які «тріщать і провалюються». Еле чого варті його слова? Найчастіше нічого.

Підтвердив успіх «на певних напрямках» під Бахмутом командувач Сухопутних військ Олександр Сирський. 

«Наші сили оборони надійно тримають фронт та не дають ворогу просунутись вперед. Битва за Бахмут триває… Хочу окремо відзначити роботу 3-ї окремої штурмової бригади, яка в бою завдала ворогу потужного удару та показала міць української армії», — окрім цього зауважив у себе в Телеграм Сирський.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появились разоблачающие Рубана видеозаписи

09.03.2018 - 19:20
СБУ показала несколько видео того, как задержанный на линии разграничения Владимир Рубан, собственно, перевозил в свободную часть Украины арсенал оружия, а также перечислял, что именно ему дали террористы. Напомним, так ...

Завершился финал самого крутого Евровидения за последние 20 лет (видео)

15.05.2016
В столице Швеции Стокгольме завершился финал ...

Прогулку голой женщины в Киеве сняли на видео

02.08.2017
Забавный случай сегодня произошел в ...

Опубликована съемка фигур высшего пилотажа из кабины самолета, видео

29.08.2018
Выступление авиационной группы высшего пилотажа ...