Поновлення на посаді бувшого мера Жмеринки спричинило скандал

4 червня 2020 року в одне судове засідання колегія суддів Верховного суду с грубими порушеннями скасувала рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 02.07.2019 та постанову Сьомого апеляційного адміністративного суду від 16.10.2019 року, та винесла, як на думку фахівців, одіозну та «злочину постанову», якою поновила на посаді міського голови м. Жмеринка Кушніра А. П.

Уважно вивчивши повний текст цієї славнозвісної постанови Верховного суду, а також зіставляючи ряд фактів, а саме, недопуск представників Жмеринської міської ради до участі у справі з формальних причин, відмова в перерві та можливості реалізувати свої законі права сторін приводить до висновку про заангажованість та можливу корупційну складову колегії та нелегітимність рішення, оскільки його ухвалення напряму пов’язане з фінансовим інтересом суддів, розмір якого сягає, за інформацією від інсайдера, складає понад 100 000 доларів США та прямо асоціюється з реальними хазяями поновленого мера.

Зазначені обставини та більш детальні посилання на факти підкупу суддів вже вивчаються слідчими НАБУ та САП.

Сподіваємося, що вже найближчим часом пролиється світло на корупційну сторону цього судового «договірняка». Можливо, зміняться статуси сторін та визначяться ключові фігуранти, які намагаються створити безлад та безвладдя в Жмеринці.

Громада Жмеринки сама вирішить на яку соціальну потребу потратити «хабарні статки».

Пропонуємо всім, кому небайдужа доля міста, слідкувати за ходом слідства, поза як на сьогодні місто очолює людина, яка ігнорує Закони України.

Прес-служба ГО “Молодь Вінниччини”


 
luckyads


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Испании забит шедеврально нелепый гол: видео

06.01.2017 - 03:27
“Реал Сосьедад” обыграл “Вильярреал” в первом матче 1/8 финала Кубка Испании – 3:1. При этом  настоящим хитом стал второй гол в ворота гостей, который на 32-ой минуте забил Вела. Вернее ...