Понад 40 країн готові висунути ультиматум МОК, – Беленюк

У України з’явилися союзники в боротьбі за недопущення спортсменів РФ на Олімпіаду. А такий ризик на сьогодні майже стовідсотковий. очевидно, що керівництво МОК не хоче втрачати гроші від фашистської держави.

Провідні світові держави не хочуть змагатися з російськими та білоруськими атлетами та створюють коаліцію проти їхнього допуску на турніри. Про це повідомив олімпійський чемпіон з боротьби та народний депутат України Жан Беленюк.

Він також подякував за створення потужного руху проти спортсменів із країн-агресорів польських чиновників.

«Дякую нашим друзям із Польщі. Нам потрібно переконати абсолютну більшість країн приєднатися до коаліції, яка домагатиметься, щоб спортсменам Росії та Білорусі заборонили брати участь в Олімпійських іграх 2024 року.

За словами міністра спорту Польщі Каміля Бортничука, вже зараз його країна разом із 40 іншими країнами готова висунути ультиматум керівництву Міжнародного олімпійського комітету», — написав Беленюк.

Російські спортсмени не повинні брати участі в Олімпіаді, адже практично у повному складі підтримують війну кремлівського режиму в Україні. Таку думку 27 січня висловив уславлений український гімнаст Олег Верняєв.

Олімпійський чемпіон розкритикував ініціативу МОК із приводу повернення атлетів із країн-агресорів на міжнародні старти.

«МОК розгляне можливість виступів російських та білоруських спортсменів на Олімпійських іграх у Парижі. Так звані можливі «суворі умови» для них – це виступити під нейтральним прапором. І все.

Який сенс у нейтральному прапорі, якщо всі й так знають, куди, можливо, поїде ця медаль, і спортсмен якої країни зможе її здобути?

Багато російських спортсменів підтримують війну в Україні. І навіть якщо вони не робили публічних гучних заяв, все одно ходили на паради, носили георгіївську стрічку, нашивку Z, приходили на прокремлівські заходи та підтримували диктаторський режим.

Вони не варті участі в Олімпіаді-2024. І це принципова позиція української спортивної спільноти.

P.S. І замість того, щоб готуватися до змагань, наші спортсмени, які зараз тренуються у Києві, сидять у бомбосховищах і думають, чи прилетить шахід або ракета. А в яких умовах тренуються гімнасти у Росії? Чи все у них гаразд? У них війни немає?” –написав Верняєву себе в Інстаграм.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В России угрожают захватить Беларусь: видео

21.12.2016 - 21:38
После достаточно скандального заявления ведущего эксперта Центра военно-политических исследований МГИМО Михаила Александрова относительно выжидания момента для масштабного наступления и бомбежек Украины в Москве озвучили позицию и по Беларуси. Для казалось ...

Трагедии и прелесть Олимпиады

08.08.2016
На Олимпиаде, как и в ...