Помер захисник Азовсталі, майор Олег Мудрак

Командир 1-го батальйону полку Азов та захисник Азовсталі Олег Мудрак помер – у нього зупинилося серце. Як відомо, боєць відбув півроку у полоні у російських окупантів. Про це повідомив у Instagram його племінник Данило Мудрак.
 
«Мудрак Олег Васильович — майор, герой, залізна людина, мій дядько, мій брат, моя опора, моя гордість, мій маяк і приклад характеру!  Я впевнений, що в свою дорогу він вирушив не боячись, у супроводі неймовірно красивих Валькірій і того ж дня потрапив до того залу, де побачив своїх друзів, які чекали його з усіма почестями! До зустрічі, рідний! Сухар — на щиті! — зазначив він
 
Племінник не повідомив про обставини смерті Мудрака. Однак дружина командира Азова Редіса Катерина Прокопенко повідомила в Instagram, що у бійця після всіх випробувань, що випали на нього, не витримало серце.
 
«У військового, який пройшло пекло, зупинилося серце. Наслідки полону та тортур. Не хочу думати про те, що нас чекає попереду, але ми обов’язково помстимось», — наголосила вона.
 
Журналіст Станіслав Асєєв опублікував на своїй сторінці у Twitter колаж із двох фото Мудрака: до та після полону. Кадри схудлого військового облетіли всі соцмережі як свідчення нелюдського поводження оккупантів із полоненими.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Протесты в ЛДНР набирают обороты, видео

10.02.2018 - 19:15
В Сорокино (Краснодон), Ровеньках и ряже других южных шахтерских городах ЛНР постепенно накаляется ситуация с горняками, требующими погашения долгов по зарплате на пока еще работающих шахтах. Бунтом это, конечно, назвать ...

Арабский платок шемаг (арафатка) – как носить и завязывать (видео)

17.10.2015
Арабский платок шемаг (арафатка) можно носить ...