Помер відомий у Вінниці лікар Сергій Гайструк

На 63-му році внаслідок важкої хвороби помер капітан ЗСУ, голова медичної частини батальйону «Дністер» Сергій Анатолійович Гайструк.

У Вінниці Сергій Гайструк був відомою людиною. Його знали у медичній, спортивній, політичній спільнотах Вінниці, громадський діяч. Попри непризовний вік за кілька днів до широкомасштабного вторгнення росіян пішов добровольцем до Вінницької тероборони. Згодом капітана ЗСУ Сергія Гайструка призначили командиром медичної частини батальйону «Дністер».

Певний час Гайструк був головним лікарем ПП «Медитекс». Також він займався політикою. У 2014 році був включений до виборчого списку Політичної партії «Громадянська позиція» під № 28. Член Політичної партії «Громадянська позиція». Нагадаємо, це була партія бувшого міністра оборони Анатолія Гриценка.

Додамо, що Сергій Анатолійович був рекордсменом України з пауерліфтингу серед ветеранів… У справі станова тяга він підняв штангу вагою 165 кг в ваговій категорії до 83 кг.

У соціальних мережах вінничани повідомляють про час та місце прощання з Сергієм Анатолійовичем Гайструком.

Прощання відбудеться у п’ятницю, 24.03 з 18:00, за адресою вул. Батозька 12, «Реквієм». Похорон відбудеться в суботу 25.03, початок о 14:00, за тією ж адресою – вул. Батозька, 12.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео с мускулистой вороной без лап покоряет Сеть

24.06.2019 - 19:53
В Сети обнародовано видео с удивительной вороной. Птица сидит, опираясь на могучие крылья. Лап ее вовсе не видно — либо поджала под себя, либо их попросту нет. Видео стало мегапопулярным, ...

Танцующие собаки породы Хаски

27.02.2016
На видео собаки породы Хаски, ...

Строгая мать избила тапком дочерей за тверк: видео

02.07.2018
Очень забавное видео выложили в ...

Видео пышных моделей, которые танцуют тверк, покоряет Интернет

03.08.2016
Тверк — многие называют это танцем 🙂 — набрал ...