Помер король футболу Пеле

Помер король футболу Пеле. Саме так називали видатного бразильця. 

Останього часу він серйозно хворів — онкологія прогресувала й лишала його життєвих сил. Нещодавно він зустрівся з членами своєї родини і попрощався. В його рідному клубі «Сантос» фактично відкрито готувалися до проведення церемоній прощання і поховання Пеле…

Едсона Арантіса ду Насіменту, відомого як Пеле, давно називають «королем футболу». Він – єдиний, хто тричі ставав чемпіоном світу як гравець. За національну збірну Пеле провів 92 матчі та забив 77 голів (на останьому чемпіонаті світу його за цим показником обійшов Неймар — 78).

Його визнавали найкращим футболістом ХХ століття за версією футбольної Комісії ФІФА, а за голосуванням на офіційному сайті організації Пеле — другий футболіст у XX столітті. Також він є найкращим спортсменом XX століття за версією Міжнародного Олімпійського комітету.

Щодо здоров’я, то раніше у Пеле вже були серйозні проблеми. Так, у середині травня 2015 року його було госпіталізовано вдруге за останні 6 місяців. Про це повідомляло агентство Reuters. Лікарі лікарні імені Альберта Енштейна жодних подробиць про його стан не розголошували. За інформацією Globoesporte, Пеле тоді переніс операцію через гіперплазію (доброякісні новоутворення тканин). Наприкінці ж 2014 року Пеле 2 тижні лежав у цій же лікарні Сан-Паулу через проблеми з нирками.

А з 2021 року лікувався від раку товстої кишки і останній місяць був госпіталізований з численними недугами.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Пьяная дама разъезжала на машине с 4-х метровым деревом в капоте (фото) (видео)

12.03.2016 - 19:47
В полицию штата Иллинойс сообщили, что по дороге движется автомобиль, в передней части которого торчит целое дерево. Полиция в Америке, как правило, реагирует молниеносно даже на самые нелепые сигналы общественности. ...

Умер знаменитый вратарь киевского «Динамо» Виктор Чанов: видео

08.02.2017
Сегодня умер знаменитый вратарь киевского ...

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018
Чудеса творит современная техника видеозаписи ...