Помер колишній політтехнолог Путіна, який виступав проти війни

На 72 році помер російський політтехнолог, уродженець Одеси, який з 2003 по 2011 роки реалізував ідеологію Кремля в Україні, Глєб Павловський.

Він був фундатором Фонду ефективної політики, який розробляв президентську кампанію Путіна у 2000 році. Павловський також виступав як консультант Адміністрації президента РФ до 2011 року. Заявляв, що був одним з тих, хто придумав «темніки» для ЗМІ.

Крім того, він брав участь у президентській кампанії Віктора Януковича під час виборів 2004 року в Україні. І навіть звинувачувався в тому, що це він запропонував отруїти Ющенка (сам Павловський це спростовував).

Наприкінці квітня 2011 року Адміністрація президента Росії розірвала контракт із Фондом ефективної політики, а сам Павловський перестав бути радником керівника адміністрації президента РФ. Однією з причин цього, згідно з припущеннями, стала позиція Павловського щодо президентських виборів 2012 року. Павловський заявляв, що «тандем ставить чиновників у незручне становище… відмова Путіна обиратися на третій термін – незворотний крок».

В інтерв’ю виданню «Діловий Петербург» Павловський говорив, що «тандем виконав свою роль» і на порядок денний виходить інше завдання — правової нормалізації держави: «Тандем вже фактично перетворився на політичну спілку однодумців. Путін не є особистим гарантом єдності Росії. Виборець міста, реальна людина середніх верств, не повірить, що є одна-єдина людина, яка щось їй гарантує. Гарантій чекає від ясної політики, від міцної державно-правової схемы».

Тобто він вважав, що час Путіна і Медведєва минув і вони мали піти заради майбутнього Росії.

2012 року Павловський перейшов на бік політичної опозиції і почав висловлювати ліберальні політичні погляди.

Що стосується повномасштабної війни, яка почалася у лютому 2022, то Павловський у більшості своїх коментарів нещадно її критикував. А у день вторгнення заявив, що Росія не зможе виграти цю війну…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Поярков рассказал, что снято на скандальных видео с Савченко

21.03.2018 - 22:00
Известный активист Майдана и художник Сергей Поярков в эфире телеканала 112 Украина рассказал, что общался с людьми, которые видели видеозаписи с Надеждой Савченко, на которых зафиксированы ее призывы совершить в ...

Опубликовано видео с поющей Death Metal Гретой Тунберг

30.09.2019
За четыре дня видео выступления ...

Появилось видео с усадьбой Януковича в Ростове

15.03.2017
Российское издание Лайф отыскало в ...

«Реал» в феерическом финале добыл титул клубного чемпиона мира: видео

18.12.2016
В Японии завершился клубный чемпионат мира по ...