Помер колишній політтехнолог Путіна

На 72 році помер російський політтехнолог, уродженець Одеси, який з 2003 по 2011 роки реалізував ідеологію Кремля в Україні, Глєб Павловський.

Він був фундатором Фонду ефективної політики, який розробляв президентську кампанію Путіна у 2000 році. Павловський також виступав як консультант Адміністрації президента РФ до 2011 року. Заявляв, що був одним з тих, хто придумав «темніки» для ЗМІ.

Крім того, він брав участь у президентській кампанії Віктора Януковича під час виборів 2004 року в Україні. І навіть звинувачувався в тому, що це він запропонував отруїти Ющенка (сам Павловський це спростовував).

Наприкінці квітня 2011 року Адміністрація президента Росії розірвала контракт із Фондом ефективної політики, а сам Павловський перестав бути радником керівника адміністрації президента РФ. Однією з причин цього, згідно з припущеннями, стала позиція Павловського щодо президентських виборів 2012 року. Павловський заявляв, що «тандем ставить чиновників у незручне становище… відмова Путіна обиратися на третій термін – незворотний крок».

В інтерв’ю виданню «Діловий Петербург» Павловський говорив, що «тандем виконав свою роль» і на порядок денний виходить інше завдання — правової нормалізації держави: «Тандем вже фактично перетворився на політичну спілку однодумців. Путін не є особистим гарантом єдності Росії. Виборець міста, реальна людина середніх верств, не повірить, що є одна-єдина людина, яка щось їй гарантує. Гарантій чекає від ясної політики, від міцної державно-правової схемы».

Тобто він вважав, що час Путіна і Медведєва минув і вони мали піти заради майбутнього Росії.

2012 року Павловський перейшов на бік політичної опозиції і почав висловлювати ліберальні політичні погляди.

Що стосується повномасштабної війни, яка почалася у лютому 2022, то Павловський у більшості своїх коментарів нещадно її критикував. А у день вторгнення заявив, що Росія не зможе виграти цю війну…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017 - 23:44
Удивительно, но самый красивый гол текущего года был забит в первый его день. Именно 1-го января Оливье Жиру сотворил свой шедевр пяткой. Эту премию имении выдающегося венгерского форварда Ференца Пушкаша ...

НАБУ показало видео обыска Розенблата на борту самолета

20.10.2017
НАБУ обнародовало видео, на котором ...

Вокруг базы НАТО в Турции пытаются разжечь скандал

31.07.2016
Со ссылкой на турецкое издание ...