Помер голова Господарського суду Вінницької області Федір Колбасов

На 64 році життя раптово помер голова Господарського суду Вінницької області Федір Колбасов. Інформація про це оприлюднена на сторінці суду у Facebook. Про причини смерті посадовця поки не повідомляють. 

“Зупинилось серце високопрофесійного фахівця, досвідченого судді з понад тридцятирічним стажем, життєрадісної, порядної, доброї та світлої людини, люблячого чоловіка, батьтка, сина. З почуттям глибокої скорботи та суму колектив Господарського суду Вінницької області розділяє біль утрати з рідним та близьким, друзями, знайомими та колегами Федора Федоровича. Це наш спільний біль, який неможливо заспокоїти жодними словами, цю втрату неможливо пережити”, – йдеться у повідомленні.

Господарський суд Вінницької області Федір Колбасов очолював із жовтня 2016 року.

Зазначимо, що ще місяць тому Федір Колбасов взяв участь у розширеній нараді щодо підсумків роботи господарських судів у 2020 році, що відбулась 26 лютого 2021 року у Касаційному господарському суді в онлайн форматі. Доповідаючи про стан здійснення правосуддя в системі господарських судів України у 2020 році, очільник КГС ВС Богдан Львов детально зупинився на статистичних даних, а також проаналізував інформацію про роботу господарських судів за минулий рік.

За даними Статистичного бюлетеня господарських судів України за 2020 рік (сформованого відділом аналізу судової статистики судів господарської юрисдикції правового управління (ІІ) департаменту аналітичної та правової роботи Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду) Господарський суд Вінницької області увійшов до п’ятірки лідерів серед господарських судів України за критерієм якості здійснення правосуддя за результатами перегляду судових рішень господарських судів України.

Так, у відсотковому співвідношенні до загального числа постановлених Господарським судом Вінницької області судових рішень, кількість змінених та скасованих судових рішень становить 2,3%, при середньому показнику по місцевим господарським судам 3,6%.

Moneyveo


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В страшной аварии в России погибли украинцы: видео

25.05.2017 - 13:03
В консульской службе подтверждают смерть пятерых граждан Украины, еще по одному информация проверяется В автомобильной аварии в России погибли граждане Украины. Трагедия произошла примерно в полшестого утра возле Перврмайского в ...

Кот – вижу цель, не вижу препятствий

27.02.2016
Кот, который на этом видео, ...

Дальнобойщики заблокировали переправу в Крым: видео

17.02.2017
На Таманском полуострове в Краснодарском ...