Польща відреагувала на виправдання Путіним нападу Гітлера

Напередодні кривавий лідер фашистського режиму РФ Путін дав цинічне брехливе інтерв’ю американському пропагандисту Такеру Карлсону, який завзято підтримує Росію у її війні ще з 2022 року. Обрехав Путін не тільки нашу країну, але в чергове дісталося Польщі.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що російський диктатор Володимир Путін вже не вперше звинувачує Польщу, куди вторгся СРСР у 1939 році, у початку Другої світової війни.

«Шокує той факт, що цього разу це дозволяє транслювати американський журналіст», — наголосив глава польського МЗС.

Сікорський також додав, що Польша вже звикла до параноїдальних обґрунтувань повномасштабного вторгнення в Україну, яке Росія розпочала у 2022 році.

Як повідомляють соцмережі, російський політик та активіст, голова об’єднання Комітет-2024 Сергій Антонов вважає, що в словах Путіна в інтерв’ю Такеру Карлсону про причини нападу Гітлера на Польщу містяться ознаки складу злочину, а саме реабілітація нацизму, вчинена особою з використанням свого службового становища та з використанням засобів масової інформації. Він звернувся до СК Росії з вимогою притягнути Володимира Путіна до відповідальності. Слідчий комітет нібито зареєстрував заяву активіста.

Путін вважає справедливим рішення Адольфа Гітлера напасти на Польщу 1 вересня 1939 року. Про це він заявив в інтерв’ю Карлсону.

«Ця частина території була віддана Польщі і замість Данцига (німецька назва — ред.) з’явилося місто Гданськ. Гітлер просив їх (поляків — ред.) віддати мирно. Поляки відмовилися, загралися і змусили Гітлера почати Другу війну саме з них», — сказав Путін.

Американський пропагандист підтримав його і сказав: «Звичайно».

Варто зазначити, що в соцмережах порівняли вчорашню бесіду Путіна з інтерв’ю Адольфа Гітлера з американським журналістом фон Вігандом в червні 1940 року. Користувачі дійшли висновку, що основні тези двох диктаторів збігаються на 100%.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве открыли Евровидение-2017: видео

07.05.2017 - 20:46
В Киеве прошла торжественная церемония открытия Евровидения-2017. Конкурсанты прошли по самой длинной красной дорожке в истории песенного конкурса, которая была положена возле Мариинского дворца. Ее длина 265 метров. Также участники Евровидения провели ...

Активисты Нацкорпуса выдвинули жесткие претензии «Шахтеру»: видео

28.11.2017
Представители фанатских группировок Kharkiv City ...

Scania показала как проводит краш-тесты грузовиков

01.10.2016
Компания Scania опубликовала ролик с ...