Польща може закрити кордон з Україною для торгівлі

Польща може на якийсь час повністю закрити кордон з Україною, припинивши двосторонню торгівлю. Такі переговори тривають із Києвом. Про це заявив прем’єр-міністр Дональд Туск, передає Tysol.pl.

Якщо це буде інструментом задля тиску на польський бізнес, аби вгамувати його нереальні вимоги, то така ініціатива має право на вивчення. Але тут є дуже важливі речі. Наприклад, питання постачання в Україну палива. Його продовжать чи теж припинять?

«Я не приховую, що ми говоримо з Україною про тимчасове закриття кордону. Я готовий до жорстких рішень щодо кордону, але за погодженням з Києвом», — сказав Туск.

Польський прем’єр зазначив, що таке рішення буде лише тимчасовим і «взаємно болючим».

«Польща має профіцит торгового балансу з Україною. Ми продаємо набагато більше», — додав Туск.

Очільник уряду Польщі також зазначив, що закриття кордону буде основною темою його переговорів з фермерами, які відбудуться у четвер, 29 лютого. 

«Я готовий приймати важкі рішення, коли йдеться про кордон з Україною, завжди консультуючись з Києвом, щоб не було непотрібної напруги. Але ми повинні знайти довгострокове рішення», — сказав Туск.

Нагадаємо, польські аграрії вже кілька тижнів блокують кордон з Україною. Вони не пропускають через КПП вантажівки, а також знищують українську сільгосппродукцію.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль запропонував Польщі «План взаєморозуміння» з п’яти кроків, який покликаний розблокувати кордон. Але Варшава на нього по суті не відреагувала.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

СБУ показала оперативное видео с задержанием организатора убийства Бабченко

30.05.2018 - 20:44
СБУ задержала плотного мужчину с лысиной возле станции метро Олимпийская в Киеве. Именно он, по информации спецслужбы, получил задание от российских кураторов на организацию в Украине порядка трех десятков политических ...

В руки силовиков попалась «редкая птица» из ДНР: видео

15.12.2016
Прикольно, оказывается в ДНР был ...

Появилось видео стрельбы снайпера во время выступления Олланда

28.02.2017
Во Франции в коммуне Вильоньон во время ...