Польовий командир ЗСУ виступив категорично проти демобілізації

Законопроєкт про демобілізацію військових буде підготовлений швидше, ніж за вісім місяців, про що речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін заявив в ефірі національного телевізійного марафону…

Тим часом командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів «АХІЛЛЕС» 92-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України імені кошового отамана Івана Сірка Юрій Федоренко у своєму Телеграм-каналі виступив категорично проти демобілізації:

«Як командир бойового підрозділу, запевняю, що мова не йде про демобілізацію ні за 12, ні за 24, ні за 36 місяців. Ми обезкровимо військо, втратимо території та людей, а траси знову будуть переповнені на евакуацію, бо окупант просуватиметься вглиб країни».

Натомість Юрій Федоренко пропонує: «Потрібні ротації, відновлення та відпустки, які стануть можливими лише як результат справедливої та адекватної мобілізаційної кампанії та налагодженої системи рекрутингу».

Тобто, без успішної додаткової мобілізації навіть ротації неможливі, тим паче демобілізація. Зрештою, Дмитро Лазуткін по суті бачить ситуацію так само:

«Зрозуміло, що зараз людям, які знаходяться на лінії бойового зіткнення, треба давати перепочинок, водночас замінити людей, які мають бойовий досвід, потрібно, зважуючи багато різних моментів, у тому числі їх треба замінити підготовленими бійцями».

Однак через політику і суспільні настрої вище керівництво не наважується бути відвертим і змушене «заговорювати» болісну правду: планова демобілізація можлива тільки після припинення війни.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ДНР применила танки: видео

17.04.2018 - 15:11
Ранее мы сообщали о тяжелых обстрелах со стороны российско-террористических формирований в районе Горловки. Враг бил начиная с вечера и до утра. Особенно серьезному обстрелу подвергались позиции ВСУ возле Зайцево, что ...

Двое снайперов ликвидировали 12 оккупантов: новое видео

13.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...

В руки силовиков попалась «редкая птица» из ДНР: видео

15.12.2016
Прикольно, оказывается в ДНР был ...

В США смоделировали большой потоп в Нью-Йорке: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...