Полонені російські окупанти розповіли, що армія РФ воює на ін’єкціях

Бійці третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України взяли в полон російських окупантів на Куп’янському (Сватівському) напрямку. Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» о 10:02 розповів блогер і лейтенант ЗСУ з позивним Алекс.

Полонені під час допитів, серед іншого, повідомили, що кожного тижня до них в підрозділ приїжджають медики, які роблять ін’єкції всьому особовому складу, після яких зникає відчуття страху і з’являється незвична байдужість.

Саме цим і пропагандою Алекс пояснює помітне зростання самогубств загарбників, які підривають себе гранатами, аби не потрапити в наш полон. А також безперервні «м’ясні» штурми, коли інтервенти спокійно йдуть на майже вірну смерть.

Цілком можливо, адже подібні медичні препарати (сучасні спеціалізовані нейролептики, які вибірково пригнічують негативні емоції) пролонгованої дії давно вже використовуються в психіатрії.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Немецкие шиномонтажники  установили мировой рекорд по скорости смены колес (видео)

19.06.2015 - 11:26
В Германии представители Книги рекордов Гиннесса зафиксировали новый рекорд по скорости шиномонтажа. Четыре механика сменили колеса автомобиля меньше чем за минуту, улучшив предыдущее достижение почти на полминуты. Зафиксированную на видео ...

В Макеевке сгорел рынок: видео

26.10.2017
В Макеевке сильный пожар Макеевка ...

Кролики, спящие в стаканах, — видео для релаксации

13.01.2016
Обычно кроликов содержат в клетках. ...

Певица Рианна сразила откровенным нарядом: фото, видео

08.08.2017
Певица Рианна регулярно принимает участие ...