Полк Кастуся Калиновського виступив зі зверненням до білорусів і українців

У своєму привітанні білоруські воїни дякують усім за підтримку і зазначають, що «тут і зараз вони готують свято і перемогу».

У святковому ролику боєць готує новорічні страви з білоруським національним колоритом, але навіть у процесі приготування присутні алюзії на нинішню війну: повсякденні реалії життя в Україні останніх років.

«Шановні друзі, дорогі українці! Ми, учасники Полку імені Кастуся Калиновського, вже майже два роки тут, в Україні, допомагаємо захищати країну. Для нас велика честь боротися пліч-о-пліч з гідним і незламним українським народом. З великою вдячністю за підтримку та розуміння сьогодні ми вітаємо кожного українця та українку з наступаючим 2024 роком.

Кілька років поспіль білоруси готуються до Нового року в різних куточках світу в еміграції, за ґратами тюрем і слідчих ізоляторів, під вогнем ворога в холодних окопах… Але ми постійно дбаємо про наше свято. Звичайно, приємно сподіватися на новорічне диво, але ми розуміємо, що надійніше створити диво своїми руками. Тому докладемо максимум зусиль – разом готуватимемо перемогу!», — йдеться у зверненні бійців героїчного полку.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Полные итоги финального отбора на «Евровидение-2016» — песни победителей (видео)

21.02.2016 - 23:29
Судьи дали первое место The Hardkiss Зрители проголосовали за Джамалу и она победила Сегодня, 21 февраля в Украине состоялся финальный отбор на песенный конкурс «Евровидение», который пройдет в Стокгольме с ...

Американские морпехи начали тестировать «оружие будущего»: видео

28.03.2017
Боевые роботы, деревянные беспилотники, катера-субмарины ...