Поліція затримала чоловіка блогерки під час конфлікту

Чоловіка інста-блогерки затримали за напад на патрульного, який зупинив його авто, сама блогерка звинувачує поліцейських. Перед цим водій зухвало порушував правила дорожнього руху, а потім хамив патрульним.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook повідомив, що патрульні зупинили водія за недотримання безпечної дистанції та інтервалу, невикористання попереджувальних сигналів під час зміни напрямку руху.

Він також здивувався, що пара їхала по місту зі швидкістю 160 км/год, підтискала й зганяла з дороги інших водіїв, а потім сама ж виклала це в мережу.

«Що після зупинки? Хамство, тикання поліцейським, бикуваті запитання і погрози, що знімаємо. На неодноразові прохання поліцейських пред’явити посвідчення — нічого, аж поки не попросили вийти з авто. Тоді вийшов, надав документи і, можливо, подальший конфлікт було б вичерпано, Але! З машини вийшла інста-блогерка і, напевно, в пошуках хайпу, вирішила втрутитись в подію.

Поліцейський тильною стороною руки намагався відгородити її від проїжджої частини та віддалити на безпечну дистанцію, Але! Чоловік інста-блогерки, замість того, щоб самому їй зробити додаткове зауваження і сказати відійти, одразу здійснив напад на поліцейського і в подальшому чинив протидію затриманню та наніс тілесні ушкодження патрульному в процесі», — написав Білошицький.

Сама ж блогерка mari___my_ray опублікувала в Instagram фрагмент відео, де поліцейські затримують її чоловіка. Вона заявила, що її штовхнули, а чоловіка «почали заламувати», а потім «почали душити». Їй же потім, за її словами, викрутили руки й дали по голові.

Блогерка і іі чоловік вели себе неадекватно, а на дорозі порушували закон. Патрульні вели себе ввічливо. Все видно на відео. Звісно, було застосовано силу, коли чоловік почав розпускати руки. В чому претензії блогерки? Це загадка.

Якщо їй не сподобалося, що патрульні не стали терпіти хамства її чоловіка, то розраховувати на інше було дивно. Пройшли часи, коли на бидлачество в нашій країні закривали очі.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Maria🌸🌸 (@mari___my_ray)


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В России назвали фамилии заказчиков убийства Гиви – Зорян и Шкиряк: видео

10.02.2017 - 20:35
Телеканал Россия 24 назвал Зоряна и Шкиряка заказчиками ликвидации предводителя «Сомали» Толстых Очень уж в ЛДНР и России не любят Шкиряка, который никогда не выбирал выражений в адрес оккупантов… Как ...

В Ростове прогремел взрыв: видео

06.04.2017
Утром 6 апреля произошел взрыв ...

В США ливень затопил целый город: видео, фото

28.05.2018
Ученые утверждают, что в Атлантике ...