Поліція показала наслідки ракетного удару РФ по Києву

В результаті ракетного удару російських загарбників по Києву зафіксовані влучання у Святошинському і Голосіївському районах.

Станом на 08.40 відомо про трьох потерпілих у Святошинському районі, яким надається необхідна медична допомога (за даними прокуратури, двох постраждалих госпіталізували).

Також, за даними поліції, внаслідок вибуху п’ять автомобілів повністю знищено та ще 15 пошкоджено. Крім того, пошкодження отримали розташовані поруч будинки.

Тим часом, серйозні наслідки атаки у Харкові. Місто на даний час залишилося без електрики, тепла і води. Відповідні служби працюють над відновленням енергопостачання і забезпечення опалення. Що стосується води, то поки організується її розвезення водовозами.

Нагадаємо, вночі фашистська Росія запустила по Україні 81 ракету, знищити і відвести від заданого курсу вдалося 42 з них. На жаль, 39 досягли цілей. Цього разу ворог використав одразу 6 ракет «Кинджал», які дуже заощаджує і за останні півроку витратив лише дві одиниці… Плюс було 6 ракет Х-22, які наші ППО теж не взмозі збити. Як і С-300, яких росіяни запустили 13 штук (скоріше всього по Харкову).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Ручной лебедь с Вишенского озера стал звездой: видео

07.12.2017 - 13:13
Как правило, обитающие на водоемах птицы не улетают, пока зеркало воды полностью не замерзнет. Но случай с молодым лебедем, оставшимся на Вишенском озере, особый. Винницкие ветеринары должны определить причину, почему ...

Интернет взорвало видео с голым полицейским в Москве

06.09.2016
Интернет взрывает видео, на котором голый мужчина ...

На складах под Винницей ракеты и снаряды взрываются в режиме нон-стоп: видео

27.09.2017
Как сообщает корреспондент «РЕАЛа», находящийся ...

Женщина чудом осталась жива, когда остановку смял автобус

26.08.2016
Невероятное происшествие попало в объектив ...