Поліція Київа затримала чоловіка, який запускав салют

Вчора вночі в Київі на Подолі чоловік запустив з подвір’я багатоповерхівки салют. Звісно, це налякало багатьох мешканців столиці.

Незабаром до цього порушника закона навідалась поліція. Ним виявився 47-річний житель з вулиці Костянтинівської.

Як відомо, використання піротехнічних виробів під час дії воєнного стану заборонено. Тепер порушнику загрожує до 5 років обмеження волі за «Хуліганство». І це не жорстоке покарання, а необхідне! Не міг цей дорослий чоловік не знати про заборону, не міг не розуміти, в якому стані перебувають люди, коли в будь-яку хвилину може прилитіти ракета чи дрон. А знаючі це, створювати додаткові фактори для стресів — це злочин.

На щастя, таких випадків не багато, але вони є. Декілька днів тому в Мережі теж було відео із Київа, на якому жінка перелякалася, почувши у дворі розриви, а коли побачила, що це феєрверк, то відкрила вікно і відбірним матом прокричала тим, хто його зробив, хто вони є насправді.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео «Чудовища» – обрушившегося на Австралию мощного циклона

28.03.2017 - 11:02
Северо-восток Австралии принял на себя «удар» мощнейшего за последние 6 лет циклона «Дебби». Шквальный ветер обрушился на побережье штата Квинсленд. Десятки тысяч людей эвакуировали в глубь территории страны. Полной информации ...