Пол Маккартні розповів, кому присвячена пісня Yesterday

Британський співак і продюсер, один із засновників гурту The Beatles Пол Маккартні розповів, кому присвячена легендарна пісня Yesterday. Ці деталі він розкрив в останньому випуску свого подкасту для авторів пісень Маккартні: Життя в текстах, повідомляє New Yourk Post.

Yesterday вважають баладою про розставання, але, за словами Маккартні, вона насправді є «вираженням провини перед його матір’ю».

«Це було натхненне тим, що я почувався дуже ніяково через те, що поставив у незручне становище свою маму», — сказав Маккартні.

Його мати була ірландського походження і працювала медсестрою. Вона померла від ускладнень раку грудей 1956 року, коли йому було 14 років.

Виконавець каже, що у матері був дуже «шикарний» акцент. Одного разу, коли він із хлопцями з гурту були на задньому дворі, вона сказала щось на кшталт: «Поле, ти запитаєш його, чи збирається він…».

«Я сказав: «Арск!» Арск! Це означає «запитай», мам. І їй стало трохи ніяково. Пам’ятаю, пізніше я подумав: «Боже, краще б я ніколи цього не говорив». І це запам’яталося мені. Після її смерті я подумав: «О, чорт забирай, мені б дуже хотілося, щоб так не сталося… Іноді тільки озираючись назад, ти можеш це оцінити. Мені б дуже хотілося повернути все назад, повернути свої слова назад. Так було б краще», — поділився музикант.

Маккартні написав пісню Yesterday, присвячену розставання, ще в 1964 році. Проте The Beatles записали композицію лише в 1965 році. Вона увійшла до альбому Help!.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Футболист Бруно Бобан умер на поле после удара мячом: видео

25.03.2018 - 14:18
На 15-ой минуте встречи между клубами «Марсония» и «Славония» третьей хорватской лиги мяч в штрафной соперника попал в грудь 25-летнему полузащитнику хозяев поля Бруно Бобану. Футболист упал на поле. Игроки, ...

Путин отличился в Китае игрой на рояле: видео

14.05.2017
Сыграл на рояле две мелодии ...

В Верховной Раде подрались депутаты: видео

23.12.2016
В зале Верховной Рады подралась очередная ...