Поки боксу не буде в Україні, у Росії не буде поєдинків, – WBC

WBC не санкціонує бій росіянина Дмитра Бівола проти Сауля Альвареса. Про це повідомив президент Всесвітньої боксерської ради Маурісіо Сулейман.

Функціонер також повідомив, організація не погодиться проводити поєдинки в Росії, допоки триває повномасштабне вторгнення кремлівських військ в Україну.

«Чи санкціонуємо ми реванш Канело – Бівол? Ні, не зараз. Наша позиція дуже чітка, постійна і послідовна.

Бівол ніяк не підійшов до процесу, який ми відкрили для всіх боксерів, які бажають подати заявку на розгляд їхньої справи. Дмитро цього не зробив. Поки він не може брати участь у бою, який санкціонований WBC.

Поки боксу не буде в Україні, у Росії не буде поєдинків, санкціонованих WBC», — цитує Сулеймана Boxing News 24/7.

Нагадаємо, США та Великій Британії набридли постійні скандали, пов’язані з Міжнародною боксерською асоціацією, і вони створять нову організацію з цього виду спорту. Нагадаємо, що проросійське керівництво IBA вже має давній конфлікт із МОК, а нещодавно оскандалилося допуском на чемпіонати світу спортсменів із країн-агресорів.

За квітневим повідомленням Inside the Games, група країн на чолі зі США та Британією планують вийти з організації, яку очолює росіянин Умар Кремльов. Натомість вони планують створити нову організацію World Boxing. Онлайн-брифінг із цього приводу запланований на сьогодні, 13 квітня. У ньому візьмуть участь США, Велика Британія та ще кілька європейських країн.

«Чотири лідери боксу дадуть відповіді на питання про цю світову подію, яка покликана забезпечити постійне місце боксу в центрі олімпійського руху та забезпечити краще майбутнє для спорту», – йдеться у заяві організаторів.

Нагадаємо, цього року бойкот ЧС-2023 під егідою IBA оголосили США, Ірландія, Швеція, Канада, Польща, Чехія, Велика Британія, Нідерланди, Швейцарія, Німеччина та Україна. Офіційна причина — допуск на змагання росіян та білорусів.

Навіть МОК забрав в IBA можливість проводити олімпійську кваліфікацію з боксу, все через тісні зв’язки президента організації Умара Кремльова з російською владою.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Мощный ливень затопил города в Приазовье: фото, видео

10.06.2017 - 16:50
В ночь с 9 на 10 июня и сегодня утром по Запорожской области прокатились ураганы. В большей степени пострадали Мелитопольский и Бердянский районы. От шквального ветра, грозы и града пострадали ...

Произошла драка между Пушкиным и Лениным возле московского Кремля (видео)

25.04.2016
Занимательная драка двух исторических персонажей ...

Тело иностранной студентки нашли в чемодане на дне карпатского озера: видео

14.06.2017
Жуткое преступление приходится расследовать ивано-франковским ...