Подоляк звинуватив Маска у грі на роспропаганду у Twitter

Радник Офісу президента Михайло Подоляк звинуватив американського мільярдера і нового власника соціальної мережі Twitter Ілона Маска у допомозі російській пропаганді. Чиновник написав у своїй соціальній мережі, що Маск штучно знижує популярність офіційних сторінок української влади у Twitter.

«Ілон, може, вистачить песимізувати офіційні акаунти українців і насильно применшувати охоплення? Занадто все очевидно… Непотрібно допомагати безталанній російській пропаганді. Їм це не допоможе, а репутація Twitter хиріє. Може, потрібен регулятор, який пояснить власнику правила конкуренції?» – написав він.

Соцмережа Twitter запустила лічильник переглядів твітів. Її новий власник американський мільярдер Ілон Маск обіцяв запустити цю функцію у соцмережі ще 1 грудня. Про це 22 грудня минулого року повідомив Маск у своємуTwitter-акаунті.

За його словами, подібна опція є цілком прийнятною для відео.

«Це демонструє, наскільки жвавіший Twitter, чим може здатися, оскільки більше 90% користувачів Twitter читають, але не пишуть, не відповідають і не лають, оскільки це публічні дії», — пояснив він.

Нагадаємо, раніше Ілон Маск заявив, що додавання функції лічильника переглядів може статися «через кілька тижнів».

Додамо, раніше Маск влаштував опитування в Twitter, запитавши користувачів, чи він повинен відмовитися від управління соцмережею і пообіцяв дотримуватися результатів опитування. У результаті за його звільнення проголосували 57,5% користувачів, а 42,5% відповіли на запитання «ні».

Однак пізніше він додав, що залишить посаду голови соціальної мережі Twitter, але після того, як знайде собі заміну.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вулкан Этна проснулся и извергается: фото, видео

28.02.2017 - 14:13
Самый крупный и самый активный вулкан Европы «проснулся» после 9-месячной «спячки». На итальянском острове Сицилия снова бурлит Этна. Взрывы и выброс вулканических масс сопровождают извержение на одном из юго-восточных кратеров. ...

Появилось видео нападения чиновницы на женщину с плакатом «Королевская, возвращайся в Кремль»

05.05.2017
Пророссийский политик Наталья Королевская регулярно сеет ...

Появилось видео задержания Саакашвили

12.02.2018
По информации Давида Сакварелидзе, сегодня ...