Побутова техніка Ventolux – техніка, що слугує довгі роки

Покупка побутової техніки – це інвестиція у власний затишок та комфорт. Сучасні домівки українців оснащені різними електроприладами, що кожного дня полегшують побутове життя. Уявити свою домівку без електричних помічників вже досить складно. Тому, наші будинки все більше і більше наповнюються різними приладами.

Зазвичай, основну побутову техніку купують на строк від 10 років і більше. Саме тому, техніка обов’язково має бути надійною та якісною, аби вона технічно могла слугувати такий довготривалий термін. Важливо обирати тільки перевірені бренди техніки, аби бути впевненими в надійності матеріалів. Одна з таких компаній – торгова марка Ventolux. Цей бренд випускає на ринок України техніку вже понад 10 років і встиг завоювати довіру споживачів.

Яку техніку пропонує бренд Ventolux?

У каталозі компанії представлена основна та базова побутова техніка для кухні та дому. Ви зможете придбати кухонні витяжки, варильні й духові поверхні, плити, пральні та посудомийні машини, мікрохвильові печі, вбудовані холодильники тощо. Ознайомитися з повним асортиментом приладів можна в офіційному інтернет-магазині за посиланням: https://ventolux.ua/.

Далі розповімо про деякі найбільш популярні категорії товарів з каталогу ТМ Ventolux.

Кухонні витяжки. Бренд випускає цю категорію приладів з моменту свого заснування. За цей час компанії вдалося максимально удосконалити й модернізувати наявні моделі, а також випустити багато нових. В асортименті ви можете знайти багато варіантів витяжок для різних потреб та типів кухонь: класичні, вбудовані, похилі, Т-подібні, острівні тощо.

Декілька рекомендацій, якщо ви збираєтесь купувати витяжку. Подумайте над тим, чи будете ви вбудовувати вашу витяжку в меблі або ні. Деякі моделі мають спеціальні кріплення і можуть бути вбудованими в кухонний гарнітур, інші ж встановлюються незалежно від меблів. Кожна з моделей витяжок має різну ширину і потужність. А отже, ви зможете знайти в модельному ряді щось відповідне для власної кухні.

Вбудовані холодильники. Такі моделі холодильників найбільше рекомендують дизайнери інтер’єру. Вбудовані моделі оснащені відповідним кріпленням, за допомогою якого їх можна встановити в кухонні меблі. Завдяки цьому, вони легко стають частиною кухонні та виглядають гармонійно. В модельному ряді Ventolux можна знайти вбудовані холодильники різного об’єму. А також, з різними функціями – No Frost  та Frost Free.

Духові шафи й варильні поверхні. Ці два прилади можна купувати разом для максимально гармонійного поєднання, а можна й придбати окремо. Ця техніка має декілька переваг у порівнянні зі стаціонарними варіантами. По-перше, на відміну від звичайної печі, їх можна встановлювати окремо одне від одного. Це дозволяє ергономічно розпорядитися  власним простором на кухні.

На кожен прилад з асортименту ТМ Ventolux надає тривалу гарантію три роки.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Шахтер» в нервном матче с «Динамо» выиграл Кубок Украины: видео гола

17.05.2017 - 23:01
Донецкий «Шахтер» в Харькове обыграл киевское «Динамо» со счетом 1:0 и стал обладателем Кубка Украины. Это уже одиннадцатый трофей горняков и они по этому показателю сравнялись с киевлянами. Кроме того, ...

Зафиксирована эффективная работа «третьей силы» на Светлодарской дуге: видео

14.06.2018
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал ...