Побратими з 30-ї бригади назвали ім’я розстріляного військового

Вчора всю Україну сколихнуло відео розстрілу російсько-фашистськими окупантами полоненого бійця ЗСУ, який перед тим, як його прошила автоматна черга, сказав в обличчя ворогам «Слава Україні».

На це відреагували президент, командування ЗСУ, МЗС, спортсмени, актори, прості українці… Всі вони називають загиблого справжнім героєм.

І ось з’явилася інформація стосовно особи цього військового. За попередніми даними, загиблим є військовослужбовець 30-ї окремої механізованої бригади Тимофій Миколайович Шадура».

Про це повідомляють 30-а бригада і Генштаб ЗСУ.

Тимофій вважався зниклим безвісти з 3-го лютого. Він воював у Бахмуті. Наразі вважається, що його тіло може знаходитись на неконтрольованій території.

У 30 ОМБр у коментарі виданню Українська правда пізніше повідомили, що Тимофій Шадура, 1982 року народження, був  мобілізований у грудні 22 року.

Згідно з даними, які надав сам військовослужбовець, коли прийшов у бригаду, то він мав бойовий досвід і раніше проходив строкову службу у 92 бригаді (але час не сказаний, коли це було – ред.).

Шадура родом і проживав у с. Мала Деревичка Любарського району Житомирської області. Там живуть мати героя і двоє його братів.

Сам Шадура у наданих ним даних для 30 ОМБр вказав, що він не одружений.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео столкновения Парасюка и полиции

14.03.2017 - 22:33
Нардеп Парасюк выложил у себя в Фейсбук видео о событиях около 22 часов вблизи Краматорска. Напомним, ранее он заявил, что полиция на него напала, когда он со своими людьми ехал в ...

В Армении на похоронах расстреляли езидов: фото, видео

01.08.2017
На северо-западе Армении неизвестный из ...