Поблизу Вінниці заплановані вибухові роботи

На Стрижавському родовищі мігматитів ТОВ «Стрижавський граніт», розташованому поблизу Вінниці, 27 жовтня між 10.00 та 16.00 заплановано вибух для подрібнення скальних порід.

Як повідомляють у Вінницькій ОВА, роботи будуть проводити з метою забезпечення виробництва гранітної продукції підприємством.

«При цьому підприємством будуть використані наступні звукові сигнали, встановлені для такого виду робіт, з метою попередження населення про вибух:

— один довгий (тривалістю 2 хвилини) – перед початком заряджання;

— два довгих (тривалістю 2 хвилини кожен) – безпосередньо перед вибухом;

— три коротких (тривалістю по 30 секунд кожен) – після завершення вибухових робіт», — йдеться у повідомленні.

Масштабне будівництво доріг в Україні у 2017-2021 роках фактично врятувало видобувну галузь, позбавлену з 2014 року ринку збуту. Так, у Вінницькій області відсутність збуту призвела до закриття кількох підприємств, серед яких Іванівський кар’єр, а такі потужні, як Стрижавський кар’єр, лише 2017-го почали набирати обертів після вимушеного простою.

Більшість гранітних кар’єрів завжди були експортоорієнтовані. Як відомо, 2013-го підприємство з 25 млн т видобутого щебеню 21 мільйон продала російським замовникам. Коли у 2014 році договірні відносини були розірвані, цей, як і багато інших кар’єрів, опинився на межі закриття. Прийшлося шукати інші зовнішні ринки збуту й сподіватися на внутрішній попит…


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Как обустроить жилое пространство для кошек

01.11.2015 - 15:02
Как обустроить жилое пространство кошек. Да так, чтобы вы друг другу не мешали. ...

Разрушительный торнадо в США не утихает (видео)

27.12.2015
Над американским континентом продолжает бушевать ...