Поблизу Японії утворився новий острів, відео

Поблизу японського острова Івото після підводних вулканічних вивержень, що відбувалися наприкінці минулого місяця, утворився невеликий новий острів. Про це повідомляє Kyodo.

Науковці Токійського університету облетіли на гелікоптері район виверження, що приблизно за тисячу кілометрів на південь від Токіо, і підтвердили формування скелястого острова діаметром близько 100 метрів.

За словами науковців, під час вивержень кожні кілька хвилин піднімалися шлейфи, які виникали в результаті взаємодії магми і морської води, і, можливо, досягали висоти понад 50 метрів, іноді вивергаючи каміння діаметром у кілька метрів, які утворили новий острівець.

У водах навколо нового острова було помічено пемзу, а морська вода поблизу змінила колір в результаті вулканічної активності.

Дослідники також зазначили, що у цьому районі океану з підвищеною вулканічною активністю у такий спосіб уже утворилося кілька островів, востаннє таке спостерігалось у 2013 році.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Винница с высоты птичьего полета

11.11.2015 - 17:24
Максим Крячко и Андрей Кучеренко разработчики компании EPAM System, сняли на видео с высоты птичьего полета при помощью квадракоптера все великолепие Винницы. ...