Поблизу Японії утворився новий острів, відео

Поблизу японського острова Івото після підводних вулканічних вивержень, що відбувалися наприкінці минулого місяця, утворився невеликий новий острів. Про це повідомляє Kyodo.

Науковці Токійського університету облетіли на гелікоптері район виверження, що приблизно за тисячу кілометрів на південь від Токіо, і підтвердили формування скелястого острова діаметром близько 100 метрів.

За словами науковців, під час вивержень кожні кілька хвилин піднімалися шлейфи, які виникали в результаті взаємодії магми і морської води, і, можливо, досягали висоти понад 50 метрів, іноді вивергаючи каміння діаметром у кілька метрів, які утворили новий острівець.

У водах навколо нового острова було помічено пемзу, а морська вода поблизу змінила колір в результаті вулканічної активності.

Дослідники також зазначили, що у цьому районі океану з підвищеною вулканічною активністю у такий спосіб уже утворилося кілька островів, востаннє таке спостерігалось у 2013 році.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Дружба между сурикатами и фотографом вылилась в великолепную фотосессию: фото, видео

28.10.2017 - 14:45
Дикие животные могут быть не такими уж и дикими! Знакомьтесь, Уилл Беррард-Лукас – фотограф и друг сурикатов. А в чем выражается эта дружба – в нашем материале. 1 В этом ...

Под Кабмином проходит Конопляный марш: видео

19.05.2018
Под зданием правительства в Киеве ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

03.11.2018
Вчера минут 15 пыталась перейти ...