Південна Корея випускатиме 155-мм снаряди з підвищеною дальністю

Оборонна промисловість Південної Кореї розпочне вже в цьому році масове виробництво 155-міліметрових артилерійських снарядів власної розробки з підвищеною, більш як на третину, дальністю польоту. Вони зможуть летіти на 60 км, при тому що дальніст найкрутіших сьогоднішніх артилерійських снарядів складає 40 км.

Про це повідомляє інформагенція Yonhap, посилаючись на держагентство із закупівель озброєнь DAPA.

Державне агентство розповіло про зустріч із місцевою компанією-виробником боєприпасів Poongsan у її дослідницькому центрі в Теджоні, за 139 км на південь від Сеула. На ній було офіційно оголошено про завершення розробки нового боєприпасу за проєктом, запущеним у 2014 році.

Розроблений снаряд, боєздатність якого підтверджена випробуваннями в серпні минулого року, може летіти на відстань до 60 км. Це більш ніж на 30% перевищує дальність існуючих боєприпасів. Збільшення дальності забезпечується використанням спеціальної технології запуску снаряда та ракетного двигуна корейської розробки.

DAPA заявило, що планує вже 2024 року підписати контракт із компанією Poongsan і розпочати масове виробництво нових боєприпасів.

В агентстві вважають, що нові снаряди підвищеної дальності матимуть попит на світовому ринку озброєнь, а також там сподіваються на посилення конкурентоспроможності збройового експорту Південної Кореї за рахунок просування цих боєприпасів разом із самохідною гаубицею K9 калібру 155 мм корейського виробництва.

Нагадаємо, США переконали владу Південної Кореї таємно виділити для України у 2023 році близько 330 тис. артилерійських снарядів калібру 155 мм. Ця кількість на той момент переважала число таких боєприпасів, що були передані з усіх країн ЄС разом взятих. Але варто розуміти, що корейці тоді віддали нам не свої снаряди, а американські, які раніше отримали від США. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На поселок в Киргизии рухнул грузовой Boeing 747, много жертв и разрушений: видео

16.01.2017 - 09:38
В Киргизии произошла авиакатастрофа с многочисленными человеческими жертвами. На подлете к аэропорту Манас в Бишкеке на жилые дома рухнул грузовой самолет Boeing 747, который выполнял рейс из Гонконга. Борт принадлежал компании MyCargo ...

Франциско Руис умер после жесткого нокаута: видео

25.11.2017
Через пять дней после нокаута ...

Появилось видео сильного пожара в Москве на НПЗ

06.02.2019
В России на юго-восточной окраине ...