Питання про вихід із Бахмута не стоїть, – Генштаб

У місті Бахмут Донецької області зберігається контрольована ситуація. Питання про вихід українських військових із цього населеного пункту не стоїть, повідомив речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов в ефірі телемарафону у середу, 25 січня.

«Це дивно, щоб зараз вийти з Бахмута, у той час, коли там контрольована ситуація. Вдається давати відсіч російським окупантам», – запевнив він.

Речник Генштабу додав, що поки у місті «є підвали, є можливість українським військовим оборонятися і тримати територію, – вони будуть там залишатися».

Ковальов зазначив, що російські окупанти зараз кидають всі сили на те, щоб вийти на адміністративні кордони Донецької області.

«І ймовірно, це та мета так званої «СВО», про яку говорять окупанти, щоб Путін міг хоч щось показати своєму електорату», – додав він.

Також він повідомив про складну, але контрольовану ситуацію у Вугледарі Донецької області.

«У Вугледарі теж зараз триває оборона. Російські окупанти намагаються штурмувати місто. Очевидно, що там зараз тяжкі бої», – сказав він.

Зазначимо, що минулої доби на Бахмутському напрямку наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів Роздолівка, Красна Гора, Бахмут. Про це в ранковому звіті заявив речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

В свою чергу, воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» на актуальній мапі зафіксував «незначне просування ворога на схід від Парасковіївки (дуже маленьке село на південний захід від Красної Гори)».

Дивись для порівняння карти від 24 та 25 січня; на останній ми червоною стрілочкою позначили місце ворожого успіху.

А вже у звіті за минулу добу на своєму Телеграм-каналі «DeepState» написав: «Ворог впритул наблизився до Парасковіївки. Стан фронту через це в Красній Горі не з найкращих».

І справді, на мапі видно, що гарнізон Красної Гори фактично оточений з трьох сторін. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Нарядная прическа за несколько минут (видео)

17.11.2015 - 15:01
Часто случается так, что Он позвонил, пригласил на свидание,  а у тебя на голове «гнездо кукушки». В парикмахерскую некогда, а вот подруга, которая может помочь — рядом. Всего за несколько ...

Собакообразное Нечто

10.01.2016
На видео животное, которое мы ...