Після влучання дрону в РФ палає нафтобаза

Вже більше доби триває сильна пожежа на нафтобазі в портовому місті Азов (стоїть в гирлі Дону) Ростовської області РФ. Мало того, очевидці стверджують, що минулої ночі вогонь став ще сильнішим.

Про це з посиланням на місцевих жителів, які викладають в соціальні мережі та Телеграм-канали відповідні відео, повідомляють російські засоби масової інформації.

Щоправда міністерство з надзвичайних ситуацій РФ заявило, що вогонь на об’єкті вдалося локалізувати – тобто, припинити його подальше розповсюдження.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що позаминулої ночі в об’єкт влучив щонайменше один український дрон-камікадзе. А супутникові знімки зафіксували пожежу двох з шести резервуарів.

Також звертає на себе увагу, що це не рядове звичайне сховище пального, частина російських ЗМІ називають його нафтовим заводом.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как делают тротуары и бордюры в Европе (видео)

13.11.2015 - 15:10
Хотим, познакомит Вас со способом создания тротуаров и бордюров в Европе. В противовес тем видеоматериалам, которые публиковались у нас ранее. Конструкция получается цельнолитой, бетонной и имеет вполне презентабельный вид. Добиваются ...

В США упал метеорит, видео

17.01.2018
Неподалеку от американского Детройта в ...