Після атаки дронів Тула залишилася без електрики
Україна намагається хоч якось відповідати на варварські ракетно-дронові удари російських окупантів. Минулої ночі наші ударні безпілотні літальні апарати масовано атакували об’єкти загарбників на європейській частині РФ.
Зокрема по декілька потужних вибухів сталося на Дмитрієвському хімічному заводі в місті Кінешма Івановської області, ще чотирнадцять на одному із заводів в Тулі (дивись відео, відзняте городянами з вікна власної квартири). Значна частина Тули і Тульської області залишилися без електрики.
Про це з посиланням на місцевих жителів повідомляють російські та українські новинні блогери та засоби масової інформації. Однак на момент написання цих рядків точні результати атаки були невідомі.
Окрім того, очевидці писали про декілька потужних вибухів в Єлабузі – вірогідно, на заводі з виробництва БПЛА. Багато аеропортів РФ припинили роботу. На другому відео в підмосковному Домодєдово пасажири також слухають вибухи.
Тула .
Ещё летит, по заводу
Завтра на работу не идём pic.twitter.com/YqN2KV727Q— Пан Пачковский (@Q0MT6pFmbVqynsM) May 25, 2025
Над Домодедово гремят зрывы, сообщают местные жители. В аэропорту недовольные рабсияне pic.twitter.com/tsBFaaQSr1
— распад и неуважение (@VictorKvert2008) May 25, 2025
Подпишитесь на новости
























