Після атаки дронів Севастополь залишився без електрики та води

Окупований з 2014 року Севастополь минулої ночі був атакований цілими зграями безпілотних літальних і морських апаратів. Точні результати наразі невідомі, але місто частково знеструмлене – вірогідно, через ураження Балаклавської ТЕС.

У цьому сенсі цікаві заяви і дії гауляйтера міста Михайла Развожаєва. Він заявив про збиття усіх дронів, що в принципі ще може бути – у Севастополі у загарбників найкраща протиповітряна і морська оборона.

А проблеми з електрикою Развожаєв пояснив падінням уламків безпілотних літальних апаратів на електричну підстанцію Севастополь. А у це вже важко повірити, хіба що «уламками» виявилися заряди дронів чи ракети ППО.

Підтверджує серйозність ситуації скасування занять у школах і дитячих садках і оголошення планових відключень світла. Развожаєв стверджує, що на ремонт підстанції знадобиться близько доби.

Місцеві жителі додають, що крім електрики в Севастополі в багатьох будинках відсутнє водопостачання.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Разработана батарея, работающая 10 часов после 5 минут заряда (видео)

21.11.2015 - 16:23
Исследователи корпорации Huawei Technology представили новый литий-ионный аккумулятор быстрой зарядки. Как утверждают представители компании, батарея заряжается в 10 раз быстрее, чем обычные литий-ионные аккумуляторы. На 56-м симпозиуме Battery Symposium в Японии, ...

«Лестница в небо», — невероятный фейерверк, поражающий воображение

21.12.2015
Китайский мастер-пиротехник, живущий сейчас в ...