Пілота РФ, який перегнав Україні гелікоптер, знайшли застреленим в Іспанії

На жаль, маємо сумну новину щодо людини, яка не побоялася піти проти фашистського режиму РФ… Схоже, його дістали через необережність — зв’язок із колишньою… Чи її вели спецслужби, чи вона свідомо здала, наразі можна лише гадати.

У Іспанії загинув російський військовий пілот Максим Кузьмінов, який влітку 2023 року перегнав в Україну гелікоптер Мі-8АМТШ.

Про це повідомила Українська правда з посиланням на джерела у розвідці і пресслужбу ГУР у понеділок, 19 лютого.

«Він же вирішив переїхати до Іспанії замість того, щоб бути тут. З того, що знаємо: запросив свою колишню до себе і знайшли застреленим», – розповів співрозмовник.

За його словами, неподалік знайшли згорілу машину, на якій імовірно тікали вбивці.

«Підтверджуємо факт смерті», – заявили у пресслужбі ГУР.

Раніше у понеділок низка іспанських та італійських ЗМІ в своїх новинних стрічках дали інформацію про начебто вбивство Кузьмінова в паркінгу одного з житлових комплексів іспанського муніципалітета Вільяхойоса в провінції Аліканте. В своїх новинах вони посилалися на джерело в поліції Іспаній. При цьому вік вбитого – 33 роки – не співпадав з віком Кузьмінова, якому виповнилось 28 років. А деякі джерела писали про «застреленого українця». Пізніше більшість ЗМІ прибрали прізвище вбитого зі своїх матеріалів.

Нагадаємо, у серпні 2023 року Максим Кузьмінов на гелікоптері Мі-8 Мі-8АМТШ перелетів до України та здався ЗСУ.

Пізніше у ГУР розповіли про операцію під кодовою назвалю Синиця.

Максим спочатку схилявся до того, щоб залишитися в Україні, тим паче його родину перед цим вдалося вивезти в нашу країну. Але, як бачимо, по факту опинився за кордоном — або передумав, або про намір залишитися у нас говорили спеціально для дезінформування росіян…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мельничук заявил, что не будет членом коалиции в чебуречной: видео

16.03.2017 - 14:40
Вопросом количества действующих членов коалиции спикера ВР Андрея Парубия «доставали» еще в феврале. Он умело сыпал цифрами, что-то плюсовал, добавлял и заявлял, что в коалиции даже перебор штыков. Спорить с уверенным ...

Как правильно разделать плод граната (видео)

10.10.2015
Умеете ли Вы правильно разделать ...

Бессмертный раскрыл секрет Порошенко: видео

20.07.2017
Чрезвычайный и полномочный посол Роман ...