Пєсков назвав головну мету Кремля

В Кремлі продовжують робити вигляд, що режим тримає під контролем ситуацію і все йде за планом… В принципі, це зрозуміло, адже, якщо почати визнавати існуючий сонм проблем, можна втратити керованність.

Тому у Путіна навіть підсилюють войовничу риторику. Так, сьогодні прессекретар президента РФ Пєсков під час брифінгу для пропагандистів заявив, що головна ціль — це виконати завдання спецоперації.

Показово, що Пєсков продовжує називати війну спецоперацією, хоча навіть його шеф Путін вже неоднарозово вживав визначення «війна».

Крім того, Кремль традиційно намагається нівелювати перемоги ЗСУ і України в цілому, насаджуючи серед росіян думку, що начебто вони воюють проти НАТО і Заходу.

«Поки що жодних планів щодо переговорів Путіна та Байдена немає. У нас головна мета — це продовження спеціальної військової операції. Головна мета — це виконати наші завдання, які були позначені главою держави. Так, це (постачання нової зброї — ред.) прямий шлях до нагнітання напруженості, до підвищення рівня ескалації, ми це бачимо, і це вимагає від нас додаткових зусиль, але, ще раз, це не змінить ходу подій.»Спеціальна військова операція» триватиме», — сказав Пєсков.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как писатель Прилепин командует открыть огонь из зенитки

13.03.2017 - 14:23
Российский писатель Захар Прилепин, который с недавних пор приехал на оккупированную часть Донбасса и вступил в ряды боевиков ДНР, снял на видео коротенькое циничное обращение, после чего отдал приказ открыть ...

Гройсман показал видео первого полета нового украинского самолета Ан-132

31.03.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман с гордостью ...

Вокруг базы НАТО в Турции пытаются разжечь скандал

31.07.2016
Со ссылкой на турецкое издание ...

Интернет взрывает видео новой песни Моби с кадрами драки в Верховной Раде

22.09.2016
Американский диджей, певец и композитор Ричард Мелвилл Холл, ...