Підсумки нічної ракетної атаки на Україну

Минулої ночі російські окупанти вдарили по Україні шістьма ракетами: чотирма крилатами «Калібрами» з північно-східної частини Чорного моря (район Новоросійська), аеробалістичною Х-47 М2 «Кинджал» з Тамбовської області РФ і керованою авіаційною Х-59 (чи Х-69) з Курської області РФ.

Наші винищувачі, зенітні ракетні комплекси, мобільні вогневі групи і засоби радіоелектронної боротьби збили п’ять ракет (окрім «Кинджала») та усі 23 ударні безпілотні літальні апарати типу «Shahed-131/136», запущені ворогом зі східного узбережжя Азовського моря (Краснодарський край РФ).

Про це у ранковому зведенні повідомив командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук.

Сили оборони півдня України розповіли про знищення трьох «Калібрів» і шести «Шахедів» у Миколаєвській області. На Херсонщині були збиті два дрони-камікадзе, на Дніпропетровщині ще один. Влучань та пошкоджень не допущено.

Хмельницька обласна військова адміністрація доповіла про знищення дев’яти ворожих цілей: «Наразі звернень щодо травмованих, загиблих чи пошкодження майна не надходило».

З мапи «Монітора» видно, що більшість ракет і дронів цілили по західній Україні, зокрема незбитий «Кинджал» по Хмельниччині. А ракета Х-59 (чи Х-69) – по Полтавщині. Можливо, ворог бив по наших військових аеродромах…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

25.08.2018 - 15:12
Учитель математики с легкостью выиграл в преферанс тринадцатую зарплату и премиальные у учителя географии и по его совету поехал отдохнуть в места с красивейшим названием, но, как оказалось, глухие и ...