Підсумки нічної ракетно-дронової атаки по Україні

Минулої ночі російські окупанти вдарили по Україні дев’ятьма ракетами: чотирма крилатими «Х-101» і «Х-555» з бомбардувальників «Ту-95МС» з Каспійського моря, трьома балістичними «Іскандер-М» з Воронезької області РФ і двома керованими авіаційними «Х-59» з Азовського моря.

Наші винищувачі, зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи та засоби радіоелектронної боротьби збили тільки п’ять із них: усі  «Х-101» і «Х-555» та одну «Х-59». Це очікуваний результат, адже Іскандери збити вкрай важко — необхідно мати Patriot чи  SAMP/T в зоні, куди летить ракета.

Також були збиті усі 27 дронів-камікадзе типу іранських «Shahed-131/136», запущені ворогом з Краснодарського краю РФ (східний берег Азовського моря).

Про це в ранковому зведенні доповів командувач повітряних сил Збройних сил України Микола Олещук, вказавши, що ворог атакував об’єкти критичної інфраструктури: «Основний напрямок удару – схід України, зокрема Дніпропетровщина».

Втім, при цьому він зазначив, що ППО працювала у Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Миколаївській, Херсонській, Харківській, Київській, Черкаській, Полтавській та Вінницькій областях.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Киева сожгли убогое чучело Ленина: видео

08.11.2017 - 01:11
День 7-го ноября в Киеве завершился сожжением того, что назвали чучелом Ленина. Организаторы и исполнители акции — активисты «Национального корпуса»  не заморачивались над художественным изготовлением объекта поджога, а просто надели ...

Как поросенка мыли на кухне (видео)

27.11.2015
Уже прижилось увлечение некоторых горожан ...