Підсумки нічної повітряної атаки по Донеччині

Минула ніч обійшлася без системних ракетних і дронових ударів російських окупантів по Україні, хоча пресслужба Повітряних сил Збройних сил України у своєму Телеграм-каналі сім разів писала про загрозу…

При цьому ворог продовжував завдавати авіаційні удари по прифронтових регіонах. Так, блогер і лейтенант ЗСУ з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» написав:

«Вночі орки керованими авіаційними бомбами куярили Костянтинівку (Донеччина), тупо скинули декілька авіабомб прямо на житлові масиви».

Але обласна прокуратура уточнила, що на місто впала одна КАБ-500. П’ять місцевих жителів поранені, пошкоджені щонайменше тринадцять багатоквартирних житлових будинків (дивись фотографії).

Окрім того, новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний» написав:

«Миколаївка, Донецька область. Вночі був приліт по Слов’янській ТЕС. Місцеві повідомляють, що чули потужний вибух і бачили клуби диму з боку ТЕС, після цього почалися перебої з електроенергією».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Попытка дамы заехать на паркинг оказалась разрушительной (видео)

14.04.2016 - 15:48
Попытка дамы заехать на паркинг оказалась разрушительной. Причем два раза подряд, в течение очень короткого промежутка времени. Пытаясь попасть на стоянку, женщина протаранила автомобиль, который находился даже не на пути ...

Американские морпехи начали тестировать «оружие будущего»: видео

28.03.2017
Боевые роботы, деревянные беспилотники, катера-субмарины ...