Підсумки нічної повітряної атаки на Україну

Минулої ночі російські загарбники запустили по Україні тринадцять ударних безпілотних літальних апаратів типу іранських «Shahed-131/136» з Курської області РФ та мису Чауда на південному сході окупованого Криму.

Також ворог атакував керованою авіаційною ракетою «Х-59» з району Курська. Її та дев’ять дронів-камікадзе збили наші мобільні вогневі групи і засоби радіоелектронної боротьби у межах Харківської, Запорізької, Полтавської та Дніпропетровської областей.

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційних медіаресурсах, доповів командувач Повітряних Сил Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук.

Тобто не вдалося збити 4 Шахеди.

На момент написання цих рядків про наслідки атаки не повідомлялося. Хоча місцеві жителі і влада інформували, що у Покровську Донецької області внаслідок атаки «Шахедів» вночі пролунав вибух.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Кто внес больший вклад в Победу над фашизмом — Барклай-де-Толли или маршал Жуков, пытался выяснить журналист на улицах города (видео)

03.04.2014 - 17:05
Кто внес больший вклад в Победу — Барклай-де-Толли или маршал Жуков, какая битва стала решающей — на Чудском озере или Куликовская, и почему Австралия до сих пор принадлежит Венгрии пытались ...

Внедорожник преодолевает препятствие, погрузившись по руль в болотную жижу

21.10.2015
Внедорожник преодолевает препятствие, погрузившись по ...

Мальчик безуспешно пытается учить стих

24.11.2015
Почти каждый человек обладает каким-нибудь ...