Підсумки нічної повітряної атаки на Україну

Минулої ночі російські загарбники вдарили по вільній Україні з окупованої частини Донеччини чотирма зенітними керованими ракетами «С-300» і «С-400», проти яких безсила наша протиповітряна оборона. 

Окрім того, агресор з Курської області РФ запустив по Харківщині десять ударних безпілотних літальних апаратів типу «Shahed-131/136», які були збиті нашими зенітними ракетними підрозділами та мобільними вогневими групами.

Про це у ранковому зведенні на своїх медіаресурсах повідомив командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук.

У свою чергу, Харківська обласна військова адміністрація розповіла, що внаслідок удару загарбників по селу Веселе Липецької громади загинули двоє місцевих жителів і зруйновано будинок, в якому вони знаходилися. Яка саме зброя використовувалася ворогом, невідомо.

На момент написання цих рядків інформації про наслідки ударів вищевказаними ракетами ми не помітили.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Володимир Мостовий і Валерій Іванов – про журналістику в умовах війни

14.07.2016 - 12:12
Володимир Мостовий, голова Комісії з журналістської етики, Валерій Іванов, Президент Академії Української преси. У студії ТРК «Вінниччина» говоримо про таке: «маємо два твердження; перше, що солдата ЗСУ ( наприклад, із ...

Странная реакция кошек на обычный огурец

29.11.2015
На видео подборка различных ситуаций ...