Підсумки нічної масштабної атаки Шахедами на Україну

Минулої ночі у Вінницькій області наша протиповітряна оборона знищила двадцять іранських дронів-камікадзе «Shahed-131/136», в Одеській – шість, в Миколаївській – чотири. Разом тридцять.

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому в своєму Телеграм-каналі, повідомила пресслужба Сил оборони півдня України, в зону відповідальності яких крім вище вказаних також входять Кіровоградська та Херсонська області.

Вказується, що російські окупанти запускали баражуючі боєприпаси з мису Чауда на південно-східному узбережжі Криму, спрямувавши їх переважно по південних регіонах.

Точна кількість запущених російськими фашистами дронів не вказується. За даними речника ПС ЗСУ Юрія Ігната, їх було близько 40.

Також повідомляється, що через влучання в об’єкт інфраструктури Калинівської громади на півночі Вінниччини спалахнула потужна пожежа. Місцева влада провела підготовчі заходи для евакуації населення, але вогонь вдалося локалізувати, через що евакуація не знадобилася. Інформації про постраждалих не надходило.

В свою чергу, «Укрзалізниця» повідомила, що через нічну атаку затримуються дев’ять потягів (дивись скрін). Але станом на ранок «рух усіма дільницями відкрито, всі поїзди прямують власним маршрутом під чітким контролем».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как уберечь елку от кота (видео)

25.12.2015 - 14:05
Накануне новогодних праздников не можем обойти стороной вопрос — как уберечь елку от кота. Ответ — а никак. Есть два способа, фото в конце статьи, но они Вам не понравятся, ...

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016
Российские журналисты решили провести анализ ...