Підсумки нічної масованої атаки «Шахедами» на Україну

Минулої ночі російські окупанти запустили по Україні 37 ударних безпілотних літальних апаратів типу «Shahed-131/136» з Курської області і Краснодарського краю (східного узбережжя Азовського моря) РФ.

Усі вони були збиті нашими зенітними ракетними підрозділами, мобільними вогневими групами та підрозділами радіоелектронної боротьби у Київській, Одеській, Миколаївській, Сумській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській та Херсонській областях.

Про це у ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційних медіаресурсах, доповів командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук.

У свою чергу, Сили оборони півдня України розповіли, що протягом шести годин двадцять дронів-камікадзе були збиті над Одещиною, три над Херсонщиною і один над Миколаївщиною.

Внаслідок падіння уламків на Одещині пошкоджено адміністративну будівлю. А в самому обласному центрі уламки впали на подвір’я в житловому кварталі, обійшлося без постраждалих.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Стала известна предварительная причина пожара на Центральном рынке в Виннице: фото, видео

18.04.2017 - 12:37
Причины пожара на Центральном рынке в Виннице эксперты продолжают выяснять. Спустя 5 часов после ликвидации возгорания они не могут однозначно сказать, что спровоцировало столь масштабное происшествие в торговых рядах. Но, судя ...

Трактор чудом избежал столкновения с поездом: видео

30.08.2017
Британский портал SWNS опубликовал видеозапись, ...

Тяжелый бой на Светлодарской дуге: опубликовано видео

27.02.2018
Волонтерская группа «Повернись живим» показала ...