Підсумки нічної атаки Шахедами по Україні

Минула ніч в Україні видалася відносно спокійною в плані повітряних загроз – російські окупанти не били по нам ракетами і випустили «тільки» дев’ять ударних безпілотних літальних апаратів типу «Shahed-131/136» із мису Чауда на південному сході окупованого у 2014 році Криму.

Усі баражуючі боєприпаси були знищені мобільними вогневими групами у межах Херсонської, Миколаївської, Хмельницької, Полтавської, Черкаської та Дніпропетровської областей.

Про це у ранковому зведенні, розміщеному на своїх медіаресурсах, повідомив командувач Повітряних Сил Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук.

У свою чергу, Сили оборони півдня України розповіли про збиття двох дронів-камікадзе на Херсонщині та по одному на Миколаївщині і Дніпропетровщині: «Напружена бойова робота Сил протиповітряної оборони тривала близько трьох годин… Влучань не допущено».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018 - 12:41
Демонстрируя всему миру разработки новых видов вооружения и указывая на солидные инвестиции в оборонный комплекс, в России не особо скрывают дефицит средств на мирные цели. Из-за хронического недофинансирования в российском ...

Чудеса парковки от китайских танкистов: видео

10.12.2017
YouTube-канал CGTN показал тренировку механиков-водителей ...

Очередной теракт в Турции — погибли полицейские (видео)

31.03.2016
Очередной теракт произошел в Турции ...

Самодовольный котяра массажирует себе живот (видео)

27.02.2016
Этот самодовольный котяра, на видео, ...