Підсумки нічної атаки Шахедами на Україну

Минулої ночі російські загарбники запустили по Україні 24 дрони-камікадзе типу іранських «Shahed-131/136» з Краснодарського краю і Курської області РФ та окупованого Криму, а також керовану авіаційну ракету «Х-59» з окупованої частини Запоріжжя.

Наші винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи та засоби радіоелектронної боротьби знешкодили «Х-59» та 17 баражуючих боєприпасів (71%) в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Хмельницькій та Житомирській областях.

Про це на відомчих медіаресурсах в ранковому зведенні доповів командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук.

Сили оборони півдня України проінформували про збиття чотирьох ударних безпілотних літальних апаратів на Одещині, двох на Миколаївщині і одного на Кіровоградщині. Є влучання в Одеському районі — пошкоджено логістично-транспортний об’єкт, наслідки уточнюються. Крім того, уламки пошкодили АЗС. Обійшлося без людських жертв.

Місцева влада розповіла про влучання в об’єкт критичної інфраструктури на Житомирщині та загрозу забруднення повітря в Звягельській громаді. Але людських жертв немає.

У Вознесенському районі Миколаївщини уламки збитого «Шахеда» пошкодили лінії електропередач, внаслідок чого знеструмлені 14 населених пунктів та ще один частково.

На Кіровоградщині, де збили «Шахед», минулося без постраждалих і руйнувань.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ласточкин в «Играх приколов» спел песню о декоммунизации и проспекте Путина: видео

03.11.2017 - 22:57
Ведущий нового юмористического шоу «Игры приколов» спел крутую песню юмористического содержания «Декоммунизация». Свою группу для этого номера он назвал «Сектор реверсного газа». Слова под музыку популярного «Сектора газа» прописаны здорово ...

Изобрели матрац, который уведомляет о супружеской измене (видео)

15.04.2016
Испанцы изобрели матрац, который уведомляет ...

Танцующие собаки породы Хаски

27.02.2016
На видео собаки породы Хаски, ...