Підсумки нічної атаки Шахедами

Минулої ночі російські загарбники запустили по Україні 27 ударних безпілотних літальних апаратів типу «Shahed-131/136» з окупованого Криму та Курської області РФ.

Наші мобільні вогневі групи, зенітні ракетні підрозділи і підрозділи радіоелектронної боротьби уразили 24 з них у Дніпропетровській, Полтавській, Запорізькій, Херсонській, Харківській, Донецькій, Сумській, Чернігівській, Вінницькій, Київській, Кіровоградській, Миколаївській областях.

Про це у ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційних медіа-ресурсах, повідомив командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук.

«Суспільне» повідомило, що у Сумах пролунали кілька вибухів, у тому числі це були звуки роботи протиповітряної оборони, після чого в місті частково зникла електрика і припинилося централізоване водопостачання через повне знеструмлення водоканалу.

Обласна військова адміністрація згодом повідомила, що «Шахеди» вночі атакували енергетичну інфраструктуру Сумщини, через що знеструмлені населені пункти у кількох районах.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман жестко ответил на обвинения в том, что он крышует, лоббирует и боится: видео

19.05.2017 - 02:48
Гройсман готов к голосованию о недоверии правительству Премьер-министр Владимир Гройсман в эфире канала 1+1, который в последнее время показательно тенденциозно подходит к его фигуре, ответил на обвинения журналистки телеканала Ольги ...

В Австралии сняли на видео драку двух забавных коал

23.12.2017
Австралийские коала в понимании людей ...