Підсумки масованої ракетної атаки на Україну

Минулої ночі російські окупанти вдарили по Україні шістнадцятьма ракетами: чотирма «Калібрами» з кораблів у Чорному морі, двома крилатими «Іскандер-К» з Криму і десятком крилатих «Х-101» і «Х-555» з бомбардувальників Ту-95 в небі над Саратовською областю.

Наша протиповітряна оборона змогла збити усі «Калібри», один «Іскандер» і сім «Х-101» та «Х-555». А також усі тринадцять дронів-камікадзе типу «Shahed-131/136», які ворог запустив з Криму і Краснодарського краю РФ.

Тобто не вдалося знищити 4 ракети.

Про це у ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», повідомив командувач Повітряних сил Збройних сил України Микола Олещук.

Попри начебто непогані результати роботи ППО «Укренерго» заявило, що це була «восьма масована комбінована атака по об’єктах енергетичної інфраструктури». Поранені двоє працівників (на Запоріжжі), пошкоджено обладнання на об’єктах «Укренерго» в Запорізькій та Львівській областях.

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький підтвердив ракетний удар по об’єкту критичної енергетичної інфраструктури в регіоні, на ньому виникла пожежа.

А от голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук повідомила про ракетний удар по території навчального закладу. Кілька навчальних корпусів частково зруйновані, інші та сусідні будинки (у тому числі дитячий садок) пошкоджені. Обійшлося без жертв.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Боец АТО погиб, защищая женщину от своры разъяренных овчарок: видео

08.01.2017 - 01:32
Рано утром в день Рождества ужасная трагедия случилась под Киевом в селе Кучаков. Там четыре больших немецких (сначало сообщалось, что это были восточно-европейские, но позже появилось уточнение) овчарки загрызли 40-летнего мужчину. ...

Как укладывают дороги в США (видео)

16.12.2015
У нас подавляющее большинство дорог ...