Підрозділи ЗСУ звільнили більшу частину селища Урожайне

Минулої доби на Шахтарському (він же Вугледарський, а цього літа ще й Бердянський) напрямку (стик Донецької та Запорізької областей) російські окупанти здійснили безуспішні спроби відновити втрачене положення в районі Урожайного.

Крім того, вони завдали авіаційного удару по сусідньому нещодавно звільненому Старомайорському та артилерійського по звільненому ще трішки раніше Благодатному.

Попри це бійці Сили оборони продовжували ведення наступальної операції на цій ділянці фронту: «Закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби».

Про це в ранішньому звіті, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, вітчизняний авторитетний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» повідомив, що ЗСУ контролюють вже більшу частину Урожайного.

Дивись для порівняння його карти за десяте та одинадцяте серпня; на останній ми умовно синіми стрілочками позначили звільнені території. Фактично, окупанти утримують південно-східну частину селища, яке сильно витягнуте з півночі на південь.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во время ралли авто протаранило толпу зрителей (видео)

03.01.2016 - 14:19
Происшествие случилось в первый же день автомарафона Даккар, который стартовал в аргентинской столице. Водитель китайской команды гонщиков не справился с управлением и влетел в толпу зрителей. Пострадали десять человек, в ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

25.08.2018
Учитель математики с легкостью выиграл ...