Підрозділи ЗСУ відкинули окупантів під Донецьком

Сьогодні зранку (як і в попередні дні) жителі Донецька й округи повідомляють в соціальних мережах і Телеграм-каналах про потужну артилерійську бійню і стрілецькі бої на північний захід від Донецька (район вільної Авдіївки).

Телеграм-канал «Донбас Оперативний» знайшов пояснення в зведеннях західних англомовних воєнних блогерів і OSINT-дослідників:

«На Авдіїському напрямку ЗСУ продовжує активні дії в районах Опитного та Водяного (окуповані села між Авдіївкою і Донецьком). Якщо в районі Опитного кацапи втримали позиції, то в районі Водяного ЗСУ вибили орків з декількох опорних пунктів і просунулись майже до населеного пункту. Поступово південно-західний виступ біля Авдіївки звільняється від русні…».

На мапі військових експертів видно чималі звільнені території. Жовтою лінією показано лінію фронту під час максимального просування російських загарбників. Нині окуповані території зафарбовані рожевим кольором. Все,що міжлінією і червоним — звільнені ділянки.

Тим часом, сьогодні з’явилися повідомлення про те, що ЗСУ прорвалися вже до Донецької фільтрувальної станції (північніше Донецька, східніше Авдіївки) і навіть до донецького аеропорту. Але ця інформація, звісно, вимагає альтернативного підтвердження.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Жестокий бунт в бразильской тюрьме унес 60 жизней: видео

02.01.2017 - 20:32
Сегодня в бразильской тюрьме вспыхнул кровавый бунт, который унес десятки жизней. Все началось с массовой драки между членами двух банд. По данным властей города Манаус, где расположена тюрьма, в результате ...