Підрозділи ЗСУ розширили підконтрольні території на Херсонщині

Збройні сили України розширили підконтрольні території на Великому Потьомкінському острові в гирлі Дніпра південніше Херсона.

Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», з посиланням на англомовних воєнних блогерів та OSINT-дослідників. Дивись їх мапу, на якій вони білими стрілочками позначили просування Сил оборони.

При цьому «Фіксуємо просування ЗСУ на Потьомкінському острові. Скоріше за все, після нанесення високоточних ударів змогли зайти на територію острова та закріпитись там. Наразі інші деталі невідомі, спостерігаємо…».

Однак вітчизняний воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових карт «DeepState» поки що цього не підтверджує; дивись його актуальну мапу. По його даним, кожна з сторін висадила свої ДРГ на острові, які підняли власні прапори та контролюють маленькі території біля своїх основних сил.

В цілому ж острови в гирлі Дніпра залишаються сірою зоною. Там дуже складно вести бойові дії. І в них немає особливої потреби.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве произошли массовые драки между фанами «Динамо» и «Бешикташа»: видео

07.12.2016 - 00:32
«Динамо» разгромило турецкий «Бешикташ» 6:0, а за пределами поля весь день шли столкновения ультрас двух команд. Зафиксировано несколько драк. Одна из драк произошла возле Майдана Независимости. Фото этого столкновения опубликованы на ...

Хасиды на границе надели шаровары и спели гимн Украины

17.09.2020
Продолжаются мытарства хасидов, которые пытаются ...

На Винничине град засыпал село Лукашовка: видео

05.06.2018
Атмосферный фронт, который с севера ...