Підрозділи ЗСУ розширили підконтрольні території на Херсонщині

Збройні сили України розширили підконтрольні території на Великому Потьомкінському острові в гирлі Дніпра південніше Херсона.

Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», з посиланням на англомовних воєнних блогерів та OSINT-дослідників. Дивись їх мапу, на якій вони білими стрілочками позначили просування Сил оборони.

При цьому «Фіксуємо просування ЗСУ на Потьомкінському острові. Скоріше за все, після нанесення високоточних ударів змогли зайти на територію острова та закріпитись там. Наразі інші деталі невідомі, спостерігаємо…».

Однак вітчизняний воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових карт «DeepState» поки що цього не підтверджує; дивись його актуальну мапу. По його даним, кожна з сторін висадила свої ДРГ на острові, які підняли власні прапори та контролюють маленькі території біля своїх основних сил.

В цілому ж острови в гирлі Дніпра залишаються сірою зоною. Там дуже складно вести бойові дії. І в них немає особливої потреби.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Сестра британского экс-министра разделась в прямом эфире: видео

16.02.2019 - 14:10
В Британии не утихают страсти вокруг грядущего выхода из состава ЕС. Причем, против этого шага выступают не только большинство населения Соединенного Королевства, но и известные политики, и даже их родственники. ...

Журналисты посетили тусовку украинских патриотов в Донецке: видео

26.12.2017
Журналисты российского телеканала «Дождь», посетив ...

Федецкий получил удар кулаком по лицу от фаната «Карпат»: видео

21.09.2017
Вчера фанаты львовских «Карпат» устроили ...

Порошенко поднял шапку солдата: появилось видео

14.03.2018
Пресс-секретарь президента Святослав Цеголко опубликовал ...